O nás

Naše únikové hry

Naše únikové hry si berou za cíl Vás přenést do jiného světa, a za pomoci interaktivního prostředí a hereckých výkonů našich profesionálně trénovaných game masterů, Vám předat co nejnezapomenutelnější zážitek.

Nejsme velkými fanoušky zámků, proto v našich únikových hrách téměř žádné nenajdete. Na otevírání tajných skříněk a místnosti, si tak namísto klíčů připravte spíš zdravý rozum, a dobrou partu.

Všechny naše únikové hry vznikly za přispění velkého množství nadšenců, a ono nadšení bychom Vám rádi předali.

O Czech Escape

CzechEscape.cz je zbrusu nové centrum únikových her ve středu pražského Karlína. Nejsme však žádní amatéři. Únikové hry CzechEscape.cz vznikly pod záštitou zážitkové firmy Firmsport.cz, která už přes deset let rozdává radost a smích skrz rozmanité zážitkové akce pro všechny věkové kategorie.

Rozmanitost najdete i v našich hrách. Připojte se do simulace ve hře Matrix, ponořte se do hlubin studené války v naší Ponorce K5, ztraťte se v oceánu historie v našem Stroji Času, nebo nahoďte svůj nejlepší ruský přízvuk, a zabraňte havárii v Černobylu. Volba je na Vás, a my už se těšíme na Vaši rezervaci.

Co že to jsou ty únikové hry? 🙂

Únikové hry, známé též jako escape games nebo escape rooms, jsou interaktivní zážitky, které kombinují prvky hádanek, logického myšlení a týmové spolupráce. Obvykle se konají v reálném prostoru, který je navržen tak, aby vytvořil atmosféru tajemství a napětí.

Hráči jsou uvrženi do místnosti nebo prostoru a jejich cílem je najít a využít různé nápovědy, skryté předměty a hádanky, aby se dostali ven nebo splnili určitý úkol v omezeném časovém limitu. Během hry je důležité aktivně spolupracovat s ostatními členy týmu, sdílet informace, objevovat skryté indicie a hledat logické spojitosti, které vedou k řešení.

Nejlepší
TECHNOLOGIE
Na českém trhu byste jen těžko hledali lépe vybavené únikové místnosti.


Vynikající
GAME MASTER
Kořením našich her je člověk, který váš zážitek vyžene na maximum.


4 Místnosti
V JEDNOM
Věková rozmanitost, možnost menších firemních či školních akcí.
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...