Naše unikové hry

Naše únikové hry si berou za cíl Vás přenést do jiného světa, a za pomoci interaktivního prostředí a hereckých výkonů našich profesionálně trénovaných game masterů, Vám předat co nejnezapomenutelnější zážitek.

 

Nejsme velkými fanoušky zámků, proto v našich únikových hrách téměř žádné nenajdete. Na otevírání tajných skříněk a místnosti, si tak namísto klíčů připravte spíš zdravý rozum, a dobrou partu.

 

Všechny naše únikové hry vznikly za přispění velkého množství nadšenců, a ono nadšení bychom Vám rádi předali.

O CzechEcape.cz

CzechEscape.cz je zbrusu nové centrum únikových her ve středu pražského Karlína. Nejsme však žádní amatéři. Únikové hry CzechEscape.cz vznikly pod záštitou zážitkové firmy Firmsport.cz, která už přes deset let rozdává radost a smích skrz rozmanité zážitkové akce pro všechny věkové kategorie.

 

Rozmanitost najdete i v našich hrách. Připojte se do simulace ve hře The Matrix, ponořte se do hlubin studené války v naší Ponorce K5, ztraťte se v oceánu historie v našem Stroji Času, nebo nahoďte svůj nejlepší ruský přízvuk, a zabraňte havárii v Černobylu. Volba je na Vás, a my už se těšíme na Vaši rezervaci.

 

Všechny naše únikové hry vznikly za přispění velkého množství nadšenců, a ono nadšení bychom Vám rádi předali.

Co jsou únikové hry?

Únikové hry, známé též jako escape games nebo escape rooms, jsou interaktivní zážitky, které kombinují prvky hádanek, logického myšlení a týmové spolupráce. Obvykle se konají v reálném prostoru, který je navržen tak, aby vytvořil atmosféru tajemství a napětí.

 

Hráči jsou uvrženi do místnosti nebo prostoru a jejich cílem je najít a využít různé nápovědy, skryté předměty a hádanky, aby se dostali ven nebo splnili určitý úkol v omezeném časovém limitu. Během hry je důležité aktivně spolupracovat s ostatními členy týmu, sdílet informace, objevovat skryté indicie a hledat logické spojitosti, které vedou k řešení.

 

Často kladené otázky

Nejvíce dotazované otázky a odpovšdi

Přijďte prosím přesně v čas rezervace, předtím se ještě game master věnuje přípravě Vaší hry po předchozích návštěvnících.

Vůbec ne. Naše hry by měli bez problémů zvládnout všechny věkové skupiny i konfekční velikosti. Nejvíc se zpotíte z přemýšlení.

V případě zaplacení předem je možné platit kartou. Pokud zvolíte možnost doplacení na místě, prosíme Vás o placení v hotovosti.

Ve většině případů by to neměl být problém. Stačí zavolat +420 774 438 150, a náš manager Vám určitě vyjde vstříc.

Hry provádíme v českém a anglickém jazyce, jazyk lze zvolit při zadávání rezervace.

V takovém případě Vás čeká krutá smrt.

Na řešení našich únikových her Černobyl, Matrix a Stroj Času je limit 90 minut. Na Ponorku K5 alias Cold War pro 2-3 hráče je pak limit 60 minut.

Naše hry nejsou cílené na nejmenší. S doprovodem rodičů je doporučený věk 8 let. Do dvanácti let pak není doporučeno hrát bez dozoru dospělého.

Je pravda, že hry Chernobyl a Matrix patří mezi ty složitější. Naším cílem je ale poskytnout co nejlepší zážitek bez ohledu na zkušenost hráčů. Takže se nemusíte bát, že by Vás Game Master nechal na holičkách, pokud byste se ocitli ve slepé uličce. Hra Stroj času je vhodná i pro rodiny se staršími dětmi.